KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Alexa Paketleri

Alexa Paketleri

Marka: Adwordscenter
Alexa Başlangıç PaketiAlexa Site trafiği sıralamasında siteniz ilk 70.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmasında en önemli markalardan biri Alexa. Alexa sayesinde onlarca Linki almak ve referans gösterilmek büyük bir prestij. Bunu sağlamak için sitenize tamamen organik ve binlerc..
1.000,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Mega PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 10.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmasında en önemli markalardan biri Alexa. Alexa sayesinde onlarca Linki almak ve referans gösterilmek büyük bir prestij. Bunu sağlamak için si..
5.000,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Gold PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 40.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmasında en önemli markalardan biri Alexa. Alexa sayesinde onlarca Linki almak ve referans gösterilmek büyük bir prestij. Bunu sağlamak için sitenize tam..
2.500,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Pro PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 15.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmasında en önemli markalardan biri Alexa. Alexa sayesinde onlarca Linki almak ve referans gösterilmek büyük bir prestij. Bunu sağlamak için sitenize tama..
3.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)