KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz
Alexa , web sitelerinin ya da blogların kalitesini ölçer. Alexa Nedir diye bakacak olursak bir sitenin ticari değerinin göstergesi de diyebiliriz. Alexa Trafik Sıralaması (ATR) her site için kalite derecesi verir, bu derecelendirmeye göre dünya ve ülke çapında sıralamaya alır. Ayrıca başka sitelerin reklamlarını kendi sitenizde yayınlamak istiyorsanız reklam verenleri çekmek için Alexa sıralaması çok önemlidir. Özetle Alexa Trafik Sıralaması, itibarınızı ve online platformlarda ki popülerliğinizi ölçen bir rehberdir.

Alexa, Amazon’a ait bir internet şirketidir. Web sitelerinin trafiklerine göre analizler yapan ve bu analizlerin sonucunda sitelere bir sıralama değeri atayan değerleme sistemidir. Alexa Toolbar kullanan kişi ya da şirketler web sitelerinde oluşan trafik ve sitenin backlinkleri ile birlikte hesaplanır ve derecelendirme yapılmaktadır. Günümüzde internet sitelerinin dünyada ve faaliyet gösterdikleri ülkede hangi sırada olduğunu belirleyen önemli bilgileri sunar. Örnekle ifade edecek olursak; Twitter, Alexa’ ya göre ABD’de sekizinci sıradayken dünya da ise en iyi 11. sitedir. Alexa trafik analiz trafiklerinde gösterilen bilgiler arasında son 3 aylık ve son 1 aylık site ziyaret raporları bulunur. Ayrıca sayfa görüntülenme (Page View), sitede kalma süresi (Bounce), site hızı gibi Google Analytics üzerinden daha detaylı takip edebileceğiniz bilgilerde sunmaktadır.

Adwordscenter Olarak Sizin için oluşturdugumuz Alexa yükseltme paketlerinden  ihtiyacınız olanı seçerek Web sitenizin değerini arttırabilirsiniz.

ALEXA

Alexa paketleri

Marka: Adwordscenter
Alexa Başlangıç PaketiAlexa Site trafiği sıralamasında siteniz ilk 70.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmasında en önemli markala..
1.000,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Gold PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 40.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılma..
2.500,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Pro PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 15.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyatlandırılmas..
3.000,00TL
Marka: Adwordscenter
Alexa Mega PaketAdwordscenter olarak Sitenizin Alexa Site trafiği sıralamasında  ilk 10.000 de (Türkiye), Sitenizin ve Markanızın fiyat..
5.000,00TL